Víchová nad Jizerou 169
+420 734 467 318
info@aqvariespdh.cz

O nás

Realizace akvarijních kompletů pro restaurace, hotely a domácnosti.

CZ

Firma byla založena roku 25.10.2011 a to ve sloučením dvou firem.

Moje první firma s názvem Garra Rufa Centrum se zabývala rybí pedikůrou. Druhá firma, kterou jsem založil, se jmenovala: Truhlářství PDH. Věnovala se výrobě nábytku.

Moje první idea na sloučení těchto dvou firem vznikla, když jsem stavěl nábytek do salonu Garra Rufa Centrum. Tehdy sem postavil pomyslné základy pro mojí firmu AqvariesPDH. Můj prvnotní nápad byl takový, že budu nabízet akvária na míru, k tomuto nápadu se později přidala i sériová výroba akvarijních setů. AqvariesPDH má dva pevné pilíře, na kterých si zakládáme. První je zajisté stavba akvárií na míru. Druhý pilíř je prorazit na světový trh s naší sériovou výrobou.

Děkujeme za Vaší přízeň, AqvariesPDH

ENG

The company was founded on October 25, 2011 in a combination of two companies. And that is the center of Garra Rufa that dealt with fish manicure and pedicure.

And the other company was named JojneryPDH  the company was engaged in furniture production. When I was making furniture for the salon a thought stuck in my head  companies merge into one and  produce custom-made aquarium and make serial production of aquarium sets.

After half a year  I created and founded the idea AqvariesPDH. The company has two goals and and the aquarium made to order and the serial production of our aquarium sets and join the world market.

Wish us luck