Víchová nad Jizerou 169
+420 734 467 318
info@aqvariespdh.cz

Recenze

Realizace akvarijních kompletů pro restaurace, hotely a domácnosti.

Tuto firmu jsme měla na doporučení od Svého kolegy z práce který na firmu narazil, respektivě s firmou si udělal cenovou nabídku, Firmu jsme oslovila, komunikace s firmou super, Návrh akvarijní stěny dobrý. Co se týče realizace úplně super cena odpovídá kvalitě, firmu budu doporučovat dál a pokud se ještě rozhodnu někdy pro akvárko tak jedině AqvariesPDH.

Michaela

Pardubice

No co k tomu dodat? když mi přivezli akvarijní soupravu a postavili mi ji do bytu , nutno podotknout do 3 patra, když jsme ji uviděl tak mi spadla Brada až k sousedům do prvního patra. Určitě budu doporučovat a už se těším až bude hotový eshop. Za mě palec na hoře.

Tomáš

Praha

Wir sind zufällig auf das Unternehmen gestoßen, als wir Inspiration für den Bau eines Aquariums suchten, Ich habe einen Vorschlag geschickt, was mir. Preis und Angebot kamen in zwei Tagen.Das Aquarium-Set war in zwei Monaten fertig-Ergebnis erstaunlich.

Překlad:

Na firmu jsme narazil náhodou když jsme hledal inspiraci akvarijního setu, Návrh a cenová nabídka přišla do dvou dnu, výsledek úžasný.

Lukas

Německo

Myslím že není nic co bych vytknul, komunikace-super/Cena=kvalita/ za mě moc dobrý. Jo jednu věc bych vytknul, Hrníček jako dárek začali dávat až po mé realizaci, on ale určitě dorazí (hihihi)

Marek

Hradec Králové

Tímto bych chtěl poděkovat za super předáni a vytvoření Mého akvária. Vše co jsem požadoval bylo vyrobeno podle mého přáni..Komunikace byla vždy hned a na nic jsem dlouho nečekal jako je v dnešní době normální. Děkuji firmě AqvariesPDH ještě jednou.

Tomáš

Kladno